OFERTA

Staramy się każdego obsługiwać profesjonalnie w oparciu o nasze doświadczenia zawodowe, nowoczesne technikę i technologię. W swojej działalności prowadzimy sprzedaż mebli gotowych jak i tych na zamówienie.

Salon meblowy Domar pozwala Państwu zrealizować wizję wymarzonej kuchni, przedpokoju, salonu, sypialni, biura, czy pokoju dziecinnego, dzięki naszemu projektowi wymarzone pomieszczenie stanie się rzeczywistością,a wszystko to zapewnią wyspecjalizowane grupy monterskie.

W swojej działalności prowadzimy też usługi transportowe, usługi remontowo-budowlane i sprzedaż okien oraz drzwi, by w pełni przygotować dane pomieszczenie do użytku w/g oczekiwań i Państwa gustu.

Współpracujemy z wieloma firmami w branży meblarskiej w kraju.

Dla naszych Klientów świadczymy następujące usługi:

Nasi Klienci nie muszą już dostosowywać się standardów producentów wytyczonych przez taśmowo wykonywane meble, ale to my dostosowujemy meble poszczególnych elementów zabudowy. Ponadto meble na wymiar można wykonywać w każdym dostępnym kolorze i mogą być wykończone w taki sposób jak życzy sobie Klient, pod warunkiem, że będzie to wykończenie możliwe ze strony technologicznej. Paletę kolorów możecie Państwo zobaczyć w naszym salonie.