Meble kuchenne

Meble kuchenne – gotowe lub wykonane na wymiar

Wybór odpowiednich mebli do kuchni nie jest łatwym zadaniem, dlatego mogą Państwo liczyć na pomoc personelu. Nasze meble kuchenne są produkowane z najlepszych materiałów, dlatego będą służyć długie lata. Oferujemy Państwu meble kuchenne na wymiar łączące wysublimowany charakter, czystość formy i niepowtarzalny styl. Nasze wytwory odzwierciedlają najnowsze trendy, gwarantując jednocześnie niezwykłą funkcjonalność i komfort. Wysokiej klasy materiały, odpowiednio dobrane akcesoria oraz szczególna dbałość o detale — to wszystko sprawia, że nasze meble kuchenne są wyjątkowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo meble kuchenne na wymiar oraz inne meble wykonane zgodnie z indywidualnym projektem. Co między innymi proponujemy? Szafki kuchenne, blaty i wiele więcej. Jednocześnie zapewniamy duży wybór materiałów i akcesoriów. Gwarantujemy Państwu, że projektowanie mebli w naszej płockiej pracowni jest naszą pasją, co przekłada się na wysoką jakość!


Oferujemy również projekt komputerowy kuchni. Podczas projektowania największą wagę przywiązujemy do ergonomii, wykorzystania przestrzeni oraz kompozycji. W czasie procesu projektowania jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi Klientów.

 

Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak:


 

 

 

Warto zaznaczyć, że montażu wybranych przez Państwa mebli dokona wyspecjalizowana grupa monterska. Jesteśmy również wstanie wyremontować Państwa kuchnie przed montażem mebli. Więcej informacji na temat usług remontowych znajdziecie Państwu tutaj >

Salon meblowy Domar

09-400 Płock,
ul. Chopina 57/1

tel. 24 268 77 23
tel. 24 262 88 89
tel. 24 264 22 51

e-mail: domarplock@wp.pl